Drevené kocky farebné Coloured Wooden Blocks XL Baby Eichhorn extra veľké 50 kusov veľkosť 40 mm od 12 mes

Popis produktu

Drevené kocky Coloured Wooden Blocks od nemeckého výrobcu Eichhorn je skvelá súprava 50 kociek s veľkosťou 4 cm, ktoré zaujmú každé dieťa už od 12 mesiacov. Kocky v pestrých farbách prinesú chlapcom a dievčatám nové možnosti pri stavaní rôznych druhov stavieb. Pri hre si precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Krásna sada kociek vytvorí v izbičke veselú prírodnú atmosféru. Sú vyrobené z prvotriedneho bukového dreva, takže vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí. Prichádzajú v praktickom boxe so šnúrkou, takže sa dajú ľahko uskladniť a prenášať.

Nemecký dizajn a špičková kvalita drevených kociek podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti. Hra s kockami Eichhorn pomáha deťom zlepšovať technickú predstavivosť, učia sa rozlišovať nové tvary a farby. Moderné kocky umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti. Taktiež si rozvíjajú estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, získavajú zdravé sebavedomie po každej dokončenej stavbe. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • sada 50 extra veľkých kociek
  • nemecký dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecký výrobca Eichhorn
  • vhodný od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery balenia13*24*27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,00 kg
Note100% FSC recycled
Veľkosť kocky40 mm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.