Drevené kocky Wooden Toy Blocks Eichhorn farebné 85 dielov v rôznych tvaroch od 12 mes

Popis produktu

Drevené kocky Wooden Toy Blocks od nemeckého výrobcu Eichhorn predstavujú skvelý darček pre všetky deti od 12 mesiacov, ktoré majú rady skladačky z kociek. Bohatá súprava s 85 farebnými kockami rôznych tvarov pomôže chlapcom a dievčatám poskladať množstvo krásnych stavieb. Pri hre si precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Štýlové kocky v pestrých farbách vnesú do detskej izbičky tvorivú a radostnú atmosféru. Sú vyrobené z prvotriedneho bukového dreva, takže vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí.

Nemecký dizajn a vysoká kvalita drevených kociek podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti. Hra s kockami Eichhorn pomáha deťom zlepšovať technickú predstavivosť, učia sa rozlišovať nové tvary a farby. Nadčasové kocky umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti. Taktiež si rozvíjajú estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie po každej dokončenej stavbe. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • sada 85 drevených kociek
  • sýte farby
  • nemecký dizajn a kvalita
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecký výrobca Eichhorn
  • vhodný od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 4 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia12*19*24 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,90 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.