Drevené kocky stavebné Wooden Construction Kit Eichhorn prírodné drevo 200 dielov od 2 rokov

Popis produktu

Drevené kocky stavebné Wooden Construction Kit od nemeckého výrobcu Eichhorn je výborný darček pre všetky šikovné deti od 2 rokov, ktoré sa rady hrajú s kockami a budujú z nich rôzne stavby. Bohatá 200-dielna sada obsahuje staviteľské prírodné kocky, s ktorými si dieťa bude môcť postavať budovy podľa návrhov a neskôr si vymýšľa vlastné stavebné projekty a realizácie. Naplno si pritom precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Kocky sú vyrobené z prvotriedneho bukového dreva, takže vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí. Prichádzajú v praktickom boxe so šnúrkou, takže sa dajú ľahko uskladniť a prenášať.

Nemecký dizajn a najvyššia kvalita drevených kociek podnecujú v deťoch rozvoj fantázie a predstavivosti, formujú ich osobnosť a individualitu. Zahrajú sa s nimi aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti. Hra s kockami Eichhorn pomáha deťom zlepšovať technickú predstavivosť, učia sa pracovať s rôznymi tvarmi. Nadčasové kocky v rovnakom tvare umožňujú deťom objavovať každý deň nové herné možnosti. Taktiež si rozvíjajú estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, získavajú zdravé sebavedomie po každej dokončenej stavbe. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Súprava kociek je vhodná aj do predškolských zariadení.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 200-dielna sada prírodných kociek
  • nemecký dizajn a kvalita
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecký výrobca Eichhorn
  • vhodná od 24 mesiacov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery balenia13*24*31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,37 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.