Drevené kastanety Confetti Castanet Janod od 3 rokov

Popis produktu

Janod drevené kastanety Confetti Castanet sú nádherný drevený hudobný nástroj vhodný pre deti od 3 do 8 rokov. Jeho rozmery sú 5,5*2,7*16 cm, má zaujímavé červeno-biele farebné prevedenie. Ak máte doma začínajúceho muzikanta či muzikantku, toto je pre neho ideálny darček. Hranie na kastanetách je veľmi jednoduché a pritom tak zábavné. Posilňuje sa pri tom koordinácia oko-ruka, rozvíja sa hudobné cítenie a zmysel pre rytmus, ďalej fantázia, kreativita a tvorivosť. Detské kastanety zabavia všetky deti na veľmi dlhý čas. Detský hudobný nástroj je nadčasová drevená hračka, je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jedinečný dizajn, farebné prevedenie a realistické zvuky kastanet Janod vám zaručia, že mu neodolá žiadny malý hudobník alebo hudobníčka.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hudobné nástroje Janod naviac prispievajú k rozvoju hudobného sluchu a hudobného talentu vašich ratolestí. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo.  Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevené kastanety
  • rozmery 5,5*2,7*16 cm
  • v červeno-bielej farbe
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodné pre deti od 3 do 8 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíjajú koordináciu oko-ruka, hudobný sluch, zmysel pre rytmus, jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, fantáziu a predstavivosť, kreativitu
  • spĺňajú najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery5,5*2,7*16 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.