Drevená tradičná hračka Yoyo lienka Janod od 5 rokov

Popis produktu

Janod drevené jojo v podobe lienky je pekná drevená hračka vhodná pre deti od 5 rokov. Drevená hračka má ideálne rozmery 6*6*3,5 cm, deti si ju teda môžu zbaliť aj na výlety alebo iné dlhé cesty. Podstatou tejto hračky s motívom červenej lienky je jemnými pohybmi namotať šnúrku joja na koliesko. Deti si pri hre trénujú jemnú motoriku, mechanickú zručnosť, koncentráciu a tiež trpezlivosť. Je zárukou dlhých hodín zábavy pre všetky vekové kategórie, preto určite nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Detské drevené jojo je nadčasová hračka, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevo na hračkách je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Spoločnosť je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je francúzska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • tradičná hračka z dreva – detské jojo
  • motív lienky
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 5 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, mechanickú zručnosť, trpezlivosť a koncentráciu
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery6*6*3,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.