Drevené hodiny s medveďom Bear Colour Clock Tender Leaf Toys závesné s 12 farebnými číslami

Popis produktu

Drevené hodiny Bear sú výborným darčekom pre všetky deti od 3 rokov. Originálne hodiny v tvare medveďa s pohyblivými ručičkami obsahujú 12 farebných čísiel-dielikov, ktoré sa deti naučia vkladať na správne miesto na hodinách. Týmto spôsobom sa nielen naučia pracovať s číslami, ale taktiež získajú krásne závesné hodiny, pre ktoré nájdu najvhodnejšie miesto v izbičke. Štýlové drevené hodiny preveria zručnosť malého hodinára, ktorý strávi radostné chvíle pri skladaní svojich prvých hodín. Túto nadčasovú hračku navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na závesných hodinách podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená hračka vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú hry na opravárov, budú nastavovať správny čas na hodinách a učia sa pracovať s číslami. Hodiny s číslami je produktom najvyššej kvality, hrou s drevenými doplnkami si deti zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Táto súprava očarí nielen deti, ale aj dospelých, skrášli izbičku a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Rozmery hodín sú 24*23*2 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené hodiny
  • 12-dielna súprava s číslami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery24*23*2 cm
Rozmery balenia24*3*23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle13
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.