Drevené detské háčiky na šaty Forest Hook Tender Leaf Toys medveď zajac a líška

Popis produktu

Drevené detské háčiky Forest Hook je vynikajúca sada háčikov na šaty pre všetky deti už od 3 rokov. Nadčasové háčiky s motívom zajačikamedveďa líšky boli navrhnuté špičkovými dizajnérmi značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so skúsenými remeselníkmi prinášajú deťom produkty najvyššej kvality. Sú vyhotovené z prvotriedneho dreva, vďaka čomu sú pevné a odolné.

S háčikmi v tvare zvieratiek získajú deti inšpiráciu a budú si vymýšľať príbehy a rozprávky o lesných zvieratkách, s ktorými sa podelia so svojimi súrodencami a kamarátmi. Dajú sa použiť kdekoľvek v dome, vytvoria útulnú amosféru. Nadčasový britský dizajn rozžiari a skrášli každú detskú izbičku, vydržia deťom dlhé roky, pričom háčiky využijú aj ďalšie generácie. Háčiky z dreva sa dajú kombinovať s ďalším detským nábytkom od značky Tender Leaf Toys, ktorý máme v našej ponuke.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené háčiky na šaty
  • nadčasový dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery24*8*5 cm
Rozmery balenia13*6*28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle3
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.