Drevené domino Heads and Tails Tender Leaf Toys 16 dielov na skladanie zvierat vo vrecúšku od 18 mes

Popis produktu

Drevené domino Heads and Tails je skvelá hračka pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Dieťa sa môže tešiť na vynikajúcu sadu 16 dielikov s nádhernými ilustráciami. Celú sadu využijú aj viaceré deti, kamaráti a súrodenci, dá sa vziať aj na návštevy vďaka praktickému plátenému vrecúšku. Malí milovníci zvierat sa budú zabávať skladaním domina so zvieratkami, spájať správne dieliky a vytvárať obrazce. Precvičia jemnú motoriku, naučia sa rozoznávať rôzne druhy zvieratiek, precvičia si pamäť a sústredenie, pričom si rozprávajú príbehy z ríše zvierat.

Domino z dreva je vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Detské domino sada očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre realistickú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené domino so zvieratkami
  • 16-dielna súprava 
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery10*5*3 cm
Rozmery balenia17*9*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle16
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.