Drevené kocky Kubix Janod na tyrkysovej podložke 80 kociek v rôznych tvaroch od 24 mes

Popis produktu

Drevené kocky na podložke Kubix Janod sú ako stvorené pre dievčatká aj chlapcov od 2 do 6 rokov. Drevená stavebnica pozostáva až z 80 drevených kociek rôznych farieb a tvarov a obojstrannej podložky. Dieťa sa môže hrať na stavbára alebo architekta a priblížiť sa tak svetu dospelých. Deti vďaka dreveným kockám a pestrofarebnému motívu na textilnej podložke spoznávajú rôzne tvary a farby. Kocky majú rozmery približne 3*3*3 cm.

Vlastnosti

  • 80 kusov drevených kociek 
  • vhodné pre deti od 2 do 6 rokov
  • praktická podložka na hranie/krabica na odkladanie

Podložka s rozmermi 75*75 cm sa dá zložiť do tvaru kocky a deti si tak môžu kocky do nej uložiť. Vďaka uškám je možné stavebnicu kamkoľvek prenášať. Dieťa môže stavať rôzne budovy a rozvíjať fantáziu a kreativitu. Drevo je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Stavebnica bola navrhnutá francúzskymi dizajnérmi vďaka čomu zapadne do každej izbičky a deti zaujme a zabaví na dlhé hodiny.

Francúzska značka Janod vyrába prvotriedne hračky pre deti, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy a predpisy, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťatko. Za kvalitou výrobcu Janod stoja mnohé medzinárodné ocenenia. Sú to hračky s francúzskym dizajnom, ktoré majú veselé farby a hebký povrch.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery75*75 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Veľkosť kocky3*3*3 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.