Drevené chodítko Veselý zajac Janod so zvukom

Popis produktu

Janod drevené chodítko so zvukom Veselý zajac je nádherná drevená hračka vhodná pre deti od 1 do 4 rokov. Vozík má krásny dizajn usmievajúceho sa zajačika, v bielo-hnedom farebnom prevedení. Ťažisko hračky je umiestnené vpredu, preto sa o neho vaše ratolesti môžu bezpečne oprieť a poslúži im ako opora pri pokusoch o prvé krôčiky. Deti si môžu do vozíka z dreva poukladať všelijaké hračky alebo iný náklad a gumené kolieska im zabezpečia hladkú jazdu. Zajačik má na sebe zavesený zvonček, ktorý pri pohybe vozíka vydáva jemný zvuk. Prostredníctvom dreveného vozíka sa deti približujú svetu dospelých, keď v ňom prevážajú rôzny náklad, tiež si rozvíjajú jemnú motoriku a pohybové schopnosti. Detský drevený vozík je nadčasová hračka, je to skvelý doplnok do detskej izby. Vozík je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa na ňom nerobili triesky. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Úžasný dizajn, farebné prevedenie, jemný drevený povrch a široké možnosti využitia sú zárukou toho, že vaše deti sa s vozíkom z dreva Janod nebudú nikdy nudiť.

Janod je francúzska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom prvotriednych drevených hračiek, ktoré sú hravé a rozvíjajú inteligenciu detí. Sú to hračky s francúzskym dizajnom, ktoré majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti majú hračky aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • detský drevený vozík s veselým zajacom
  • krásne farebné prevedenie
  • rozmery 49*31*45,5 cm
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodný pre deti od 1 do 4 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť
  • ideálny ako opora pri prvých krokoch dieťatka
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery49*31*45,5 cm
Rozmery balenia32*17,5*44 cm
Hmotnosť3,5 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.