Drevené chodítko záhrada Baby Activity Walker Tender Leaf Toys s rôznymi funkciami a kockami od 18 mes

Popis produktu

Drevené chodítko Baby Activity Walker je vynikajúca hračka a pohybový pomocník v jednom, ktorý sa stane každodenným spoločníkom vášho dieťaťa už od 18 mesiacov. Unikátne chodítko navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Červené chodítko s nádherným motívom záhrady v sýtych, hrejivých farbách vytvorí skutočne útulnú atmosféru, ktorá deti upokojuje a taktiež v nich rozvíja kreativitu a predstavivosť. Pevná a odolná drevená konštrukcia s množstvom doplnkov a funkcií zaručí, že sa s ním dieťa zabaví na dlhé roky a poteší aj ďalšiu generáciu detí. Drevené kolieska s vyvýšeným gumovým obtiahnutím zabezpečia vyššiu stabilitu chodítka a zároveň bránia pošmyknutiu.

Doprajte svojmu dieťaťu pravé britské chodítko, ktoré sa svojimi umeleckými ilustráciami radí medzi absolútnu špičku v kategórii drevených chodítok s množstvom herných aktivít. Na chlapcov a dievčatá čaká v prednej časti hračky slimáčik so špirálou na prevliekanie drevených guličiek, kocky s obrázkami a číslami, na ktorých dieťa hľadá zhodné symboly, zrkadielko, ktoré sa dá otáčať a nechýba ani zelený vtáčik, ktorý je symbolom značky Tender Leaf Toys. Na ľavej strane chodítka sa detičky výborne zabavia pri vkladaní kociek, naučia sa rozoznávať jednotlivé tvary a čo najrýchlejšie splniť úlohu. Na pravej strane nájdu kľukatú cestičku, po ktorej budú detičky presúvať lienkymotýľavčeličku vtáčika.

Chodítko má priestranný úložný priestor, kam sa dajú ľahko odložiť kocky a iné doplnky. Multifunkčná hračka z dreva do veľkej miery ovplyvňuje vývin detí, pomáha im s chodením, získavajú s ňou sebavedomie a pocit istoty. Farby a ilustrácie na chodítku slúžia k tomu, aby v chlapcoch a dievčatkách prebudili zdravú detskú zvedavosť, rozvíjali ich umelecký talent, fantáziu a predstavivosť. Hladký povrch ošetreného dreva a množstvo aktivít vedú deti k objavovaniu nových vecí, manipuláciou s drevenými hračkami skúmajú prírodný materiál a tak si rozvíjajú hmatovú citlivosť, jemnú motoriku a zručnosť. Chodítko Tender Leaf Toys vytvára originálne spojenie medzi deťmi a prírodou, pričom v sebe nesie posolstvo tradičných britských tradícií.

Na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Drevené chodítko je nadčasová multifunkčná hračka, vhodný doplnok do každej detskej izbičky, vyrobený z prvotriedneho dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. V súčasnosti sú drevené hračky veľmi obľúbené, pretože do veľkej miery ovplyvňujú vývin detí, formovanie ich osobnosti a talentov. Chodítko má rozmery 38*38*57 cm, a jeho celková výška je 57 cm. Kvalitné drevené držadlo je prispôsobené detským rúčkam, môžu sa oň bez obáv opierať a presúvať svoju hračku kamkoľvek budú chcieť.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené chodítko prvotriednej kvality
  • množstvo doplnkov a funkcií
  • motorická pomôcka
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery38*38*57 cm
Celková výška57 cm
Rozmery balenia38*8*60 cm
ZvukovéÁno
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.