Drevené chodítko s kockami Baby Block Walker Tender Leaf Toys vozík s maľovanými obrázkami 29 kociek od 18 mes

Popis produktu

Drevené chodítko s kockami Baby Block Walker je perfektná hračka a pohybový pomocník v jednom, s ktorou sa vaše dieťa od 18 mesiacov nebude chcieť rozlúčiť. Originálne chodítko prichádza z dielne popredných dizajnérov značky Tender Leaf Toys, ktorí navrhujú hračky priamo vo Veľkej Británii. Zelené chodítko so sadou 29 kociek v krásnych hrejivých farbách s maľovanými umeleckými motívmi vytvoria pri hre detí neopakovateľnú atmosféru, ktorá deti upokojuje a zároveň v nich rozvíja kreativitu a predstavivosť. Pevná a odolná drevená konštrukcia zaručí, že sa s ním dieťa zabaví na dlhé roky a poteší aj ďalšiu generáciu detí.

Prekvapte svoje dieťa štýlovým britským chodítkom, s ktorým sa naučí udržiavať stabilitu pri prvých krôčkoch, objavuje nové tvary, farby a všestranne sa rozvíja pri hre s kockami so záhradným motívom, z ktorých si môže stavať rôzne konštrukcie, a ktoré sa dajú jednoducho poskladať do úložného priestoru. Rovné držadlo zabezpečí deťom dostatočnú oporu, je prispôsobené pre ich rúčky. Multifunkčná hračka z dreva do veľkej miery ovplyvňuje vývin detí, pomáha im nielen s chodením, ale získavajú aj sebavedomie. Štýlové farebné vyhotovenie prebúdza zdravú detskú zvedavosť, rozvíja ich umelecký talent a estetické cítenie.

Hladký povrch ošetreného dreva a populárna hra s kockami vedú deti k objavovaniu nových vecí, manipuláciou s drevenými hračkami skúmajú prírodný materiál a tak si rozvíjajú hmatovú citlivosť, jemnú motoriku a zručnosť. Chodítko tak vytvára originálne spojenie medzi deťmi a prírodou, pričom v sebe nesie posolstvo tradičných britských tradícií, ktoré budú deti postupne spoznávať. Na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Produkt má rozmery 42*29*42 cm, a jeho celková výška je 42 cm. Je to vhodný doplnok do každej detskej izbičky, použité farby sú zdravotne neškodné, dieťa sa hrá v bezpečí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevené chodítko prvotriednej kvality
  • sada 29 kociek
  • motorická pomôcka
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery42*29*42 cm
Celková výška42 cm
Rozmery balenia43*13*30 cm
Celková dĺžka42 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle29
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné