Drevené chodítko Sophie The Giraffe Janod s kockami 20 kociek od 12 mes

Popis produktu

Janod drevené chodítko s 20 kockami Sophie The Giraffe je pekná hračka z kvalitného dreva vhodná pre deti od 1 do 4 rokov. Má rozmery 39*28*46 cm a je vo veselom farebnom prevedení s motívom afrického safari, s oranžovými kolieskami. Drevený vozík môže pomôcť najmenším deťom, ktoré sa učia chodiť a potrebujú nejakú oporu. Drevené kolieska zabezpečia hladkú jazdu vozíka, takže dieťa sa pri ňom bude cítiť pohodlne. Súčasťou tejto krásnej hračky z dreva je aj sada farebných kociek, ktorá pomôže pri rozvoji detskej motoriky. Drevené chodítko pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám po sebe, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevená hračka Janod nadčasová, neprestane byť moderná a pekná ani po rokoch Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod prináša kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevený vozík s jemným hladkým povrchom
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 1 do 4 rokov
 • 20 kociek
 • rozmery 39*28*46 cm
 • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja jemnú detskú motoriku
 • pomôcka pre deti, ktoré sa učia chodiť
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery39*28*46 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.