Drevená zatĺkačka Tatoo Frappa Ball Janod so zvončekom 12 mesiacov

Popis produktu

Janod drevená zatĺkačka Tatoo Frappa Ball je nádherná hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená hračka má pestrofarebné prevedenie a oválny tvar, jej rozmery sú 27,5*10*20,5 cm. Súčasťou hračky je oválny stojan so zvončekom, 2 rampy, 3 loptičky a drevené kladivko. Úlohou detí je trafiť kladivkom guličky vo vrchnej časti, ktoré potom prechádzajú po rampách a keď prejdú cieľom, zazvoní zvonček. Zatĺkacia hračka slúži hlavne na rozvoj jemnej detskej motoriky, pohybových zručností a deti sa tiež učia farby a tvary. Detská drevená hračka je nadčasová, neodolajú jej viaceré generácie, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú totiž edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť, ďalej sa rozvíja detská fantázia a tvorivosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod je známa pestrou ponukou kvalitných detských drevených hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevená zatĺkačka so zvončekom
  • rozmery  27,5*10*20,5 cm
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú detskú motoriku, pohybové zručnosti
  • deti sa učia farby a tvary
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery27,5*10*20,5 cm
Rozmery balenia25,5*10*19 cm
Hmotnosť1,3 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.