Drevená zatĺkačka Baby Forest Janod kačička s vajíčkami a kladivom od 12 mes

Popis produktu

Janod drevená zatĺkačka kačička s vajíčkami a kladivkom zo série Baby Forest francúzskej značky Janod je nádherná hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená hračka má pestrofarebné prevedenie, jej rozmery sú 23*18*25 cm. Súčasťou hračky je krabička s otvormi v tvare kačičky, 3 drevené guľôčky a drevené kladivko. Úlohou detí je trafiť kladivkom vajíčka vo vrchnej časti a sledovať, ako sa objavia na spodnej strane hračky. Zatĺkacia hračka slúži hlavne na rozvoj jemnej detskej motoriky, pohybových zručností a deti sa tiež učia farby a tvary. Detská drevená hračka je nadčasová, neodolajú jej viaceré generácie, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov. Doprajte deťom túto jedinečnú drevenú hračku, s ktorou sa zahrajú dlhý čas.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Hrou s drevenou zatĺakčkou sa tiež rozvíja detská fantázia. Drevené hračky Janod sú vhodné pre detičky od jedného roka, ich povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude drevená zatĺkačka Janod dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne drevené hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Hračky Janod získali medzinárodne ocenenia PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevená zatĺkačka kačička s kladivkom
  • rozmery  23*18*25 cm
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú detskú motoriku, pohybové zručnosti
  • deti sa učia farby a tvary
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery23*18*25 cm
Rozmery balenia25*19*26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,9 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné