Drevená vláčikodráha Wooden Toy Eichhorn s doplnkami domčeky a stromy 20 dielov

Popis produktu

Drevená vláčikodráha Wooden Toy od nemeckého výrobcu Eichhorn je skvelým darčekom pre všetky šikovné a kreatívne deti od 3 rokov. Štýlová drevená stavebnica je vyrobená z najkvalitnejšieho bukového dreva, ktoré deťom prinesie neopakovateľný zážitok pri hre s klasickým prírodným materiálom. 20-dielna sada obsahuje 8 drevených koľajníc s dĺžkou 20,5 cm, farebný rušeň s vozňom a nákladom , 3 zelené kríčky, 2 stromčeky a 2 budovy. Nadčasová vláčikodráha má celkovú dĺžku trate až 164 cm a prichádza zabalená v praktickom boxe so šnúrkou, takže sa dá ľahko uskladniť a prenášať. 

Nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Originálna vláčkodráha vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa spoločne zabávajú pri hre na sprievodcov a výpravcov, pri stavbe trate si zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. S vláčikom Eichhorn budú deti každý deň objavovať nové herné možnosti. Nádherné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú sebavedomie a realizujú svoje sny. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • vláčikodráha s doplnkami
  • 20-dielna súprava
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia12*19*24 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,90 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.