Drevená vláčikodráha v borovicovom lese Wild Pines Train set Tender Leaf Toys s vlakom a autami zvieratká s prírodou

Popis produktu

Drevená vláčikodráha v borovicovom lese prinesie každému dieťaťu od 3 rokov hodiny plné kreatívnej zábavy a originálnych zážitkov. Nadčasovú stavebnicu navrhli dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii, vyznačuje sa pravým britským dizajnom, ktorý očarí chlapcov aj dievčatá. Bohatá sada doplnkov obsahuje lokomotívu s 3 vozňami, na ktorých budú prevážať rôznofarebné polienka. Tie sa dajú uložiť na špeciálnu podperu a strážiť ich bude figúrka spiaceho medvedíka. Nakladač s magnetickým ramenom sa postará o náklad guľatiny s magnetom a bez problémov ju vyloží na kamión s prepravnou plošinou

Originálna sada prekvapí deti aj maľovaným jazierkom s obrázkami rybiček, ktoré je pod železničným mostom a na ktorom sa nachádzajú magnetické kamene. Takisto ho zdobí aj drevená figúrka medveďa, ktorý je na love. Pozdĺž drevenej trate sa nachádzajú aj 3 ihličnaté stromy, ktoré sa dajú otáčať a tak uvoľniť priechod vláčiku. Súčasťou setu je aj lesná škôlka so 6 stromčekmi, ktoré sú v rôznych fázach rastu a dieťa ich môže na drevenej podložke ľahko presádzať. Do okolia trate dieťa môže umiestniť aj pníky pre realistickejší zážitok z ťažby. Na výrobe vláčikodráhy v borovicovom lese sa podieľali skúsení remeselníci, deti si ju obľúbia na prvý pohľad.

Sýte farby a pravý britský dizajn na figúrkach podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Železničná dráha v lese vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa spoločne zabávajú pri hre na ťažiarov, lesníkov, drevorubačov alebo železničiarov. Vláčikodráha je produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. Umelecký dizajn vláčika očarí nielen deti, ale aj dospelých. Rozmery produktu sú 94*63*16 cm.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné tvary v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • vláčikodráha v borovicovom lese Wild Pines
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery94*63*16 cm
Celková výška16 cm
Rozmery balenia52*35*6 cm
Celková dĺžka94 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,75 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...