Drevená vláčikodráha vysokohorská Mountain View Train Set Tender Leaf Toys cesta okolo sveta cez mesta a hory 58 dielov a doplnky

Popis produktu

Drevená vláčikodráha Mountain View Train Set prinesie všetkým deťom od 3 rokov tie najkrajšie zážitky a hodiny plné skvelej zábavy. Nadčasovú 58-dielnu stavebnicu navrhli dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii, vyznačuje sa pravým britským dizajnom, ktorý očarí chlapcov aj dievčatá. Bohatá sada doplnkov umožní deťom objavovať priemyselné, mestské a prázdninové prostredie. V priemyselnom prostredí na ne čaká cestný most so zdvíhacou plošinou, 3 továrenské komíny s dymom, červené depo pre vláčik, 7 továrenských budov, kontajnerová loď s 5 kontajnermi s magnetom, žeriav so zdvíhacím mechanizmom, vláčik s 2 vozňami a 2 nákladnými kontajnermi.

Pri hre v mestskom prostredí sa nachádza 10 moderných mestských stavieb, trajekt pre prepravu auta, žlté autíčko, kamión na prevoz paliva, nákladné auto, auto so žeriavom, vláčik s 3 vozňami na prepravu uhlia, brvien a cementu. V prázdninovom prostredí sa chlapci aj dievčatá zabavia krásnym výhľadom na hory a vodopád, cez ktorý prechádzajú po moste, objavujú drevený prejazd cez koľajnice, veterné turbíny, malú plachetničku, červené autíčko s karavanom, 3 stany, 3 smreky, osobný vláčik Pacific Passenger s 2 vagónmi a stretnú dokonca aj medveďa grizzly.

Sýte farby a pravý britský dizajn na drevených doplnkoch podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Vláčikodráha z dreva vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa spoločne zabávajú pri hre na sprievodcov, železničiarov, priemyselníkov, objavujú svet dospelých a naučia sa veľa nových vecí. Vláčikodráha je produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. Umelecký dizajn celej súpravy očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú izbičku.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné tvary v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Rozmery produktu sú 145*98*21 cm, v našom eshope môžete k vláčikodráhe kedykoľvek dokúpiť ďalšie doplnky.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • vláčikodráha s rôznymi typmi prostredia
  • veľké množstvo doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery145*98*21 cm
Celková výška21 cm
Rozmery balenia63*14*38 cm
Celková dĺžka145 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,5 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.