Drevená vláčikodráha s požiarnou stanicou Train Set Firestation Eichhorn s vlakom 33 dielov 235 cm dĺžka koľajníc

Popis produktu

Drevená vláčikodráha Train Set Firestation od nemeckej značky Eichhorn predstavuje skvelý darček pre všetky deti už od 3 rokov. Nadčasová drevená stavebnica je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, ktoré deťom prinesie neopakovateľný zážitok pri hre s klasickým prírodným materiálom. Bohatá 33-dielna sada obsahuje drevené koľajnice, ktoré vytvoria trať s dĺžkou až 235 cm, lokomotívu s 2 vozňami, požiarnu stanicu, helikoptéru, požiarne autíčko, figúrku požiarnika aj stromčeky a kríčky. Pestré a sýte farby na doplnkoch ozdobia každú detskú izbičku, deti objavujú svoje schopnosti a zručnosti pri skladaní stanice a spájaní drevených koľajníc. 

Nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Originálna vláčkodráha s požiarnou stanicou vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa spoločne zabávajú pri hre na hasičov a rušňovodičov, pri stavbe trate si zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. S vláčikom Eichhorn budú deti každý deň objavovať nové herné možnosti, stavebnicu si môžu rozšíriť o ďalšie doplnky. Nádherné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú sebavedomie, učia sa spoliehať samé na seba. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • vláčikodráha s dĺžkou trate až 235 cm
  • 33-dielna súprava
  • možnosť rozšírenia o ďalšie doplnky
  • nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Balenie v kartóne A/NÁno
Note235 cm dĺžka koľajníc
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.