Drevená vláčikodráha Train Set with Bridge Eichhorn s rušňom vozňami mostom a doplnkami 55 dielov 500 cm dĺžka koľajníc

Popis produktu

Drevená vláčikodráha Train Set with Bridge od nemeckej značky Eichhorn predstavuje skvelý darček pre všetky kreatívne deti od 3 rokov. Nadčasová drevená stavebnica je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, ktoré deťom prinesie neopakovateľný zážitok pri hre s klasickým prírodným materiálom. Skvelá 55-dielna sada obsahuje 27 drevených koľajníc aj so šedým mostom s podperami, ktoré vytvoria perfektnú trať s dĺžkou až 500 cm, rušňom s 2 vozňami s nákladom, železničný priechod aj s autíčkom, figúrky, stromčeky, kríčky, signalizáciu a železničnú stanicu s červenou strechou. Pestré a sýte farby na doplnkoch ozdobia každú detskú izbičku, prebúdzajú v malých konštruktéroch a sprievodcoch fantáziu a predstavivosť.

Nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Originálna vláčkodráha vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa spoločne zabávajú pri hre na sprievodcov a výpravcov, pri stavbe trate si zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. Každý deň budú deti objavovať nové herné možnosti, stavebnicu si môžu rozšíriť o ďalšie doplnky. Nádherné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú sebavedomie, učia sa spoliehať na svoje schopnosti. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • vláčikodráha s mostom a doplnkami
  • 55-dielna súprava
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Balenie v kartóne A/NÁno
Note500 cm dĺžka koľajníc
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.