Drevená vkladačka Abeceda I Wood Janod puzzle

Popis produktu

Janod drevená vkladačka I Wood je pekná vzdelávacia hračka z dreva vhodná pre deti od 3 do 6 rokov. Drevená hračka obsahuje 26 drevených tlačených písmen abecedy a 1 drevený stojan, do ktorého písmenká zapadajú. Je to maximálne zábavný a zaujímavý spôsob na učenie sa abecedy, na skladanie obľúbených pozdravov, mien alebo akýchkoľvek slovíčok pre všetky deti. Okrem toho poslúži aj na rozvoj jemnej detskej motoriky a koncentrácie, keďže deti sa musia pri ukladaní drevených písmenok na stojan sústrediť. Drevená vkladačka – puzzle s abecedou je nadčasová didaktická hračka na vzdelávanie sa hravým spôsobom, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú totiž vzdelávací charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť, ďalej sa rozvíja detská tvorivosť, posilňuje sa koncentrácia. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod je známa pestrou ponukou kvalitných detských drevených hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Kvalitu značky Janod dokazujú aj medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevená vkladačka puzzle s abecedou
  • obsahuje drevený stojan s 26 farebnými písmenkami
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 3 do 6 rokov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú detskú motoriku, koncentráciu
  • deti sa učia písmenká abecedy, skladajú prvé slová
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery25,5*25,5*3 cm
Rozmery balenia26*3,2*26 cm
Hmotnosť0,93 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.