Drevená skladačka veža Stacking Toy Eichhorn s 5 rôznymi farebnými tvarmi 21 dielov od 12 mes

Popis produktu

Drevená skladačka Veža Stacking Toy od nemeckého výrobcu Eichhorn je výborná didaktická hračka pre všetky deti od 12 mesiacov. Nádherná farebná skladačka je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, vytvorí v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá si vyskúšajú svoju šikovnosť pri vytváraní vežičiek z 20 farebných útvarov (oválne, kruhové, krížové, trojuholníkové a štvorcové), ktoré postupne ukladajú na drevenú základňu. Nadčasová hra pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie.

Skladacie hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Stohovateľná hračka je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pomáhajú im s rozlíšením farieb. Pri ukladaní jednotlivých kociek môžu naplno realizovať a vytvárať vežičky podľa svojich vlastných predstáv. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, učia sa rozoznávať jednotlivé farby a získavajú estetické cítenie. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 5 stohovateľných vežičiek
  • 21-dielna drevená sada
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Celková výška10 cm
Rozmery balenia11*20*18 cm
Celková dĺžka18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,63 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.