Drevená vesmírna stanica Space Station Tender Leaf Toys magnetická s 3D pohyblivým mesiacom a pohyblivými časťami

Popis produktu

Doprajte svojim deťom skvelé zážitky pri hre na veliteľov vesmírnej stanice Space Station, ktorej dizajn navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Vďaka ilustrovanej platforme z dreva si dieťa vyskúša množstvo aktivít ako na skutočnej vesmírnej stanici. S otočným kolieskom na boku získa pohľad na neustále sa meniaci výhľad do vesmíru, akoby sa pozeralo z okna do vesmíru. Vesmírna stanica je vybavená palivovou nádržou s vyobrazením množstva paliva, simulovaným štartom 3-dielnej rakety, radarovým panelom na lokalizáciu UFO, sférickým 3D mesiacom, mikrofónom a ďalšími gombíkmi a tlačidlami, s ktorými sa dieťa stane vesmírnym cestovateľom.

Originálna súprava s britským dizajnom zabaví viaceré generácie detí a vzbudí v nich záujem o okolitý vesmír. Drevená stanica je vyhotovená z prvotriedneho dreva, pričom sa na výrobe podieľali zruční remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Originálny dizajn v kombinácii s precízne vypracovanými detailmi v sebe nesie posolstvo britských tradícií, jemné a zároveň sýte farby vytvárajú útulný dojem, dieťa sa bude hrať na povolanie kozmonauta v radostnej atmosfére. Vesmírna stanica od Tender Leaf Toys podporuje zdravú detskú zvedavosť, rozvíja jemnú motoriku, sústredenie a taktiež estetické cítenie. Súpravu využije doma, vhodne ozdobí detskú izbičku, ale takisto si ju môže brať aj na rodinné návštevy, ku kamarátom a známym. Takisto je to výborná hračka do predškolských zariadení.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery43*32*8 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.