Drevená váha Market Scales Tender Leaf Toys na váženie potravín

Popis produktu

Drevená váha Market Scales predstavuje fantastický darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s detskými obchodíkmi. Originálna drevená váha v jemných prírodných farbách má v prednej časti krásny obrázok červeného jabĺčka, zaujme chlapcov a dievčatá na prvý pohľad. Deti využijú váhu pri vážení akéhokoľvek typu tovaru - môžu zvážiť ovocie, zeleninu a presne oznámia zákazníkovi správnu váhu. Pri vážení sa spoľahnú na pohyblivú ručičku na číselníku a zároveň sa naučia rátať čísla od 1 do 10. Nadčasovú váhu navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na drevenej váhe podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Váha vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú hry na predavačov, naučia sa odvážiť svoj tovar presne podľa priania zákazníka, takisto ju využijú aj v detských kuchynkách. Váha z dreva je produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku, logické myslenie a predstavivosť.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Klasická váha v sebe nesie posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíja v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Táto váha očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku a vytvorí útulnú atmosféru.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená váha bez príslušenstva
  • vhodná k detským kuchynkám a obchodíkom
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery12*9*19 cm
Celková výška19 cm
Rozmery balenia15*10*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.