Drevená tácka s čajovou súpravou Tea Tray Tender Leaf Toys 12-dielna súprava s čajníkom a koláčmi

Popis produktu

Drevená tácka s čajovou súpravou predstavuje výbornú voľbu pre všetky deti od 3 rokov. Krásna drevená tácka a čajová súprava v pravom britskom štýle obsahuje šáločky s umeleckým obrázkom kvetiniek, tanieriky pod šálky, keksík, lyžičku, koláčik a čajník. S touto súpravou sa deti zahrajú na hostiteľov, ponúknu svojich kamarátov a súrodencov chutným čajom. Nadčasovú čajovú sadu s doplnkami navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn čajovej sade podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená sada vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa postarajú o svojich hosťov, dajú si pravý anglický čaj o piatej. Drevená tácka v nadčasovom dizajne má praktické držadlá, umožňuje deťom jednoduchú manipuláciu. Drevená súprava je produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku. Táto sada očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • čajová sada s drevenou táckou
  • sada 12 doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery26*20*5 cm
Rozmery balenia27*10*22 cm
Celková dĺžka26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle12
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.