Drevená tabuľa obojstranná Wooden Board Smoby magnetická/na kriedu výškovo nastaviteľná skladacia s 80 doplnkami

Popis produktu

Drevená tabuľa obojstranná Wooden Board od francúzskeho výrobcu Smoby je vyhotovená z bukového dreva v kombinácii s odolným plastom, príjemným na dotyk. Nadčasovú tabuľu ocenia chlapci aj dievčatá už od 3 rokov - z jednej strany si na ňu môžu písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú jednoducho zotrieť handričkou alebo špongiou. Pod kresliacou plochou je úložný priestor na kresliace pomôcky, ktorý čiastočne chráni podlahu pred padajúcim prachom pri písaní kriedou. Na bočnej strane sa nachádza box, do ktorého si môžu uložiť magnetické doplnky. Klip vo vrchnej časti poslúži deťom na uchytenie papierov s obľúbenými obrázkami.

Deti sa môžu tešiť na skvelú skvelú súpravu 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu magnetické písmenká, čísla, znaky, fixku, farebné kriedy a handričku. Tabuľa je vyhotovená v príjemnej kombinácii jemných farbách, ozdobí každú detskú izbičku, jej výška sa dá nastaviť maximálne do výšky 120 cm. Deti sa s ňou zabavia na dlhé roky a zároveň sa učia vytvárať svoje prvé slová, rátať rôzne príklady a rozvíjať si tak logické myslenie. Táto detská pomôcka na kreslenie pomáha rozvíjať umelecké vlohy, detskú fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku, je vhodným doplnkom do predškolských zariadení.

Tabuľa pre deti sa dá veľmi rýchlo poskladať, nezaberá veľa miesta. Jej rozmery sú 50*55*120 cm, pričom celková výška je 120 cm. Smoby už dlhé roky prináša deťom nadčasové hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery50*55*120 cm
Celková výška120 cm
Rozmery balenia47*10*57 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.