Drevená tabuľa na ceruzky a kriedu Small Blackboard Eichhorn s 3 ceruzkami a špongiou 5 dielov

Popis produktu

Drevená tabuľa na ceruzky a kriedu Small Blackboard od nemeckého výrobcu Eichhorn je perfektný darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré si rady kreslia. Moderná tabuľa má pevnú konštrukciu z prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. Na tabuľu si deti môžu kresliť s klasickými ceruzkami, pričom v sade nájdu 3 farebné ceruzky a praktickú špongiu, s ktorou tabuľku jednoducho zotrú. Deti sa tak budú učiť písať nové písmená a čísla, takisto si môžu na tabuľu kresliť obrázky a rôzne geometrické tvary.

Nadčasová tabuľka pôsobí prirodzene, prináša deťom originálne spojenie s prírodou. Učia sa vytvárať svoje prvé slová a rozvíjať si tak logické myslenie. Táto detská pomôcka na kreslenie takisto v nich podnecuje umelecké vlohy, fantáziu a šikovnosť pri kreslení. Je skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku, svoje využitie nájde aj v predškolských zariadeniach. Rozmery školskej tabule pre deti sú 25*18 cm. Nemecký dizajn a najvyššia kvalita spracovania zaručí vašim deťom veľa radostných chvíľ.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery25*18 cm
Rozmery balenia1*20*32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,21 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.