Drevená stolička zajac Forest Rabbit Chair Tender Leaf Toys pre deti od 3 rokov

Popis produktu

Drevená detská stolička Forest Rabbit je štýlový doplnok do detskej izbičky, ktorý poteší všetky deti od 3 rokov. Nadčasovú stoličku navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so skúsenými remeselníkmi prinášajú deťom produkt najvyššej kvality. Operadlo je vyhotovené v krásnom lesnom motíve s umeleckým vyobrazením bieleho zajačika s dlhými uškami. Stolička je pevná a jej konštrukcia pozostáva z dreva najvyššej kvality a v kombinácii s masívnymi nohami, rozšírenými v spodnej časti, zaisťuje deťom pri ich hrách stabilitu.

Stolička v jemných farbách z originálneho prírodného materiálu navodí v izbičke útulnú atmosféru, deti získajú inšpiráciu a budú si vymýšľať príbehy a rozprávky o lesných zvieratkách, o ktorých porozprávajú svojim súrodencom a kamarátom. Pravý britský dizajn si získa každé dieťa, rovnako ako aj rodičov, stolička je nadčasový produkt, ktorý vydrží vašim deťom dlhé roky. Taktiež sa s ním zahrajú aj ďalšie generácie detí a stane sa neoddeliteľnou súčasťou detských izieb, ktoré ozdobí a presvetlí.

So špičkovým nábytkom Tender Leaf Toys sa deti môžu hrať na rôzne profesie, umelcov a návrhárov. Stolička je veľmi pohodlná, deti na nej vydržia dlho sedieť a môžu si skladať puzzle, stavať stavebnice, kresliť si, maľovať a všestranne sa rozvíjať. Detská stolička sa dá kombinovať s ďalším nábytkom od Tender Leaf a tak vytvoriť deťom skutočne jedinečné prostredie, v ktorom sa môže voľne kreatívne realizovať, popustiť uzdu svojej fantázii a rozvíjať svoje talenty. S jedinečným nábytkom Tender Leaf, ktorý v sebe nesie hlbokú myšlienku britských tradícií, objavujú deti nekonečné množstvo ďalších herných možností, pričom si vytvárajú jedinečné puto s prírodou.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • špičková drevená stolička
  • motív zajačika
  • výška sedadla 27 cm
  • nosnosť 30 kg
  • nadčasový dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery32*30*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia30*39*10 cm
Výška sedacej plochy27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosť30 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.