Drevená stolička hríbik Toadstool Tender Leaf Toys muchotrávka s červeným bodkovaným sedadlom

Popis produktu

Drevená detská stolička hríbik Toadstool je perfektný doplnok do detskej izbičky, ktorý poteší chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Nadčasovú stoličku navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so skúsenými remeselníkmi prinášajú deťom produkt najvyššej kvality. Pevná stolička bez operadla je vyrobená z dreva najvyššej kvality a jej štyri pevné a masívne nohy zabezpečujú deťom pri hre stabilitu. Na červenom sedadle sú vyobrazené biele bodky, ktoré deťom pri hre pripomínajú hríbik muchotrávky, vďaka čomu sa hrajú v prírodnej atmosfére.

Stolička z originálneho prírodného materiálu navodí v izbičke útulnú atmosféru, deti získajú inšpiráciu a budú si vymýšľať príbehy a rozprávky o lesných zvieratkách, o ktorých porozprávajú svojim súrodencom a kamarátom. Pravý britský dizajn si získa každé dieťa, rovnako ako aj rodičov, stolička od Tender Leaf je nadčasový produkt, ktorý vydrží vašim deťom dlhé roky. Taktiež sa s ním zahrajú aj ďalšie generácie detí a stane sa neoddeliteľnou súčasťou detských izieb, ktoré ozdobí a presvetlí. Takisto je skvelým doplnkom aj do predškolských zariadení.

So špičkovým nábytkom Tender Leaf Toys sa deti môžu hrať na rôzne profesie, umelcov a návrhárov. Stolička je veľmi pohodlná, deti na nej vydržia dlho sedieť a môžu si skladať puzzle, stavať stavebnice, kresliť si, maľovať a všestranne sa rozvíjať. Detská stolička sa dá kombinovať s ďalším nábytkom od Tender Leaf a tak vytvoriť deťom skutočne originálne prostredie, v ktorom sa môže voľne kreatívne realizovať, popustiť uzdu svojej fantázii a rozvíjať svoje talenty. S jedinečným nábytkom Tender Leaf, ktorý v sebe nesie hlbokú myšlienku britských tradícií, objavujú deti nekonečné množstvo ďalších herných možností, pričom si vytvárajú pozitívny vzťah k prírode.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • stabilná drevená stolička bez operadla s motívom muchotrávky
  • výška sedadla 27 cm
  • nosnosť 30 kg
  • nadčasový dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery35*35*28 cm
Celková výška28 cm
Rozmery balenia39*35*7 cm
Výška sedacej plochy27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,58 kg
Nosnosť30 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.