Drevená stavebnica pracovné stroje Constructor Tool Box Eichhorn autožeriav džíp nákladné auto a služobné auto 170 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Drevená stavebnica pracovné stroje Constructor Tool Box od nemeckého výrobcu Eichhorn je moderná stavebnica, s ktorou sa zabavia všetky šikovné deti už od 6 rokov. S bohatou 170-dielnou súpravou si dokážu poskladať 4 perfektné modely - mobilný žeriav, džíp, nákladné alebo servisné auto. Hlavné dieliky stavebnice s precízne spracovanými detailmi sú vyrobené z bukového dreva, ktoré je príjemné na dotyk, uľahčujú deťom manipuláciu. Malí inžinieri a konštruktéri s touto stavebnicou preskúšajú svoje schopnosti a zručnosti, takisto si rozvíjajú aj logické myslenie a technickú predstavivosť. Pri skladaní originálnych stavebníc objavujú stále nové herné možnosti, zabavia sa s nimi na dlhé roky.

Stavebnice majú veľký význam pre každé dieťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, formujú jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Stavebnica z dreva Eichhorn sa vyznačuje nadčasovým dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, zisťujú, ako realizovať nové nápady a riešiť problémy, učia sa pozerať na svet iným pohľadom. Po každej dokončenej stavebnici naberajú zdravé sebavedomie, spoliehajú sa na svoje vlastné sily a schopnosti. Veselé a sýte farby v kombinácii s prírodným vzhľadom ozdobia každú detskú izbičku a vytvoria útulnú a tvorivú atmosféru.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 170-dielna drevená stavebnica
  • 4 rôzne modely (autožeriav, džíp, nákladné auto, služobné auto)
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 6 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia10*39*25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,16 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.