Drevená stavebnica Vlaková dráha Story Express Janod s hasičmi 33 dielov

Popis produktu

Drevená stavebnica Story Express Vlaková dráha s hasičmi, so skladacími koľajnicami a množstvom doplnkov francúzskej značky  Janod je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Drevený set hračiek s koľajnicami je určený pre chlapcov od 3 do 8 rokov. Hračka drevená vlaková stavebnica obsahuje až 33 dielov,napríklad 5 postavičiek, vlak s vagónmi, hasičské auto a vrtuľník, ktoré sa spájajú pomocou magnetky.  V stavebnici deti nájdu aj semafór a psa záchranára.  Z drevených koľají si dieťatko železničnú trať poskladá jednoduchým upnutím koľajníc do seba. Hračka z dreva poskytne vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíja fantáziu a manuálne zručnosti detí. Doprajte deťom radosť z hry s touto krásnou a kvalitnou hračkou z dreva od francúzskych dizajnérov detských hračiek.

Drevená stavebnica Story Express Vlaková dráha s hasičmi je zabalená v pekne ilustrovanej krabici. Vďaka bohatému príslušenstvu sa dieťatko zahrá s drevenou stavebnicou aj samo a pri hre s inými deťmi si aktívne rozvíja komunikačné schopnosti. Veľká drevená stavebnica s vlakovou súpravou a hasičmi patrí do série hračiek Story Set a môžete si ľubovoľne vybrať ďalšie drevené hračky, vďaka ktorým si dieťa bude budovať vlastné malé mestečko. Drevená hračka je vhodná pre detičky od 3 rokov, jej povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Krásne farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračka z dreva Janod bude celé roky ako nová.

Drevená hračka francúzskej značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Víziou značky Janod je používanie materiálov s certifikátom FSC. Certifikát FSC označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, pričom je zachovaná biodiverzita, ekológia a obnoviteľnosť zdrojov. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá prináša deťom prvotriedne hračky z dreva už od roku 1970. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky značky Janod neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Za kvalitou Janod stoja aj medzinárodné ocenenia.

Vlastnosti

 • drevená vlaková súprava s požiarnikmi
 • v súprave: 33 dielov
 • pre deti od 3 do 8 rokov
 • kvalitne opracovaný drevený materiál
 • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
 • praktické balenie
 • rozmery: 40x12x40 cm
 • pestrofarebné prevedenie
 • čistenie vlhkou handričkou
 • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
 • úžasný francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery40*12*40 cm
Rozmery balenia40*12*40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.