Drevená stavebnica Šťastná farma Wooden Worlds Janod s 19 doplnkami od 3 rokov

Popis produktu

Drevená stavebica Wooden Worlds Šťastná farma od francúzskej spoločnosti Janod je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Hračky z dreva poskytnú vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíjajú fantáziu a manuálne zručnosti detí. Veľká stavebnica obsahuje drevenú stodolu, v ktorej žije veľa zvieratiek ako koník, oslík, kravička, kačička, sliepočka a iné. O zvieratká sa stará malý chlapec so svojím starým otcom. Aby stihli všetky zvieratká nakŕmiť, vozia sa na veľkom traktore s vlečkou. Na poschodie maštale sa vyvezú kladkovým výťahom a odtiaľ môžu pozorovať, ako sa zvieratká pekne pasú. Veľká drevná stavebnica Šťastná farma má 19 doplnkov a patrí do série hračiek Wooden Worlds. Môžete si k nej ľubovoľne vybrať ďalšie drevené hračky, vďaka ktorým si dieťa bude budovať vlastné malé mestečko.

Drevené hračky sú vhodné pre detičky od troch rokov, ich povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Drevená hračka je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Víziou francúzskej značky Janod je používanie materiálov s certifikátom FSC. Certifikát FSC označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, pričom je zachovaná biodiverzita, ekológia a obnoviteľnosť zdrojov. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Janod - francúzska spoločnosť píše svoju históriu už od roku 1970. Deťom ponúka pestrú škálu prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou s budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky tejto francúzskej značky neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Za kvalitou Janod stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

  • kvalitne opracovaný drevený materiál
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • rozmery: 45 x 38 x 26 cm
  • vhodná pre deti od 36 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie vlhkou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery45*38*26 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.