Drevená stavebnica stajňa pre kone Horse Stable Eichhorn s bránami a boxami 30 dielov

Popis produktu

Drevená stavebnica stajňa pre kone Horse Stable od nemeckej značky Eichhorn je vynikajúca drevená hračka z kvalitného dreva, ktorá poteší malých farmárov a farmárky už od 3 rokov. Stavebnica sa skladá z 30 kvalitných dielov s farmárskymi motívmi a po poskladaní deti získajú krásnu stavbu stajní pre koníky. Strecha stajne je odnímateľná, dá sa samostatne rozložiť, čím vznikne plocha na tréning a kŕmenie koníkov. Stajňa ponúka až 5 samostatných boxov pre koníky, 2 veľké vchody a samostatné bráničky na bočných stenách pre samostatný výbeh. Stavebnica neobsahuje figúrky koníkov.

Nádherné obrázky na jednotlivých dielikov povzbudzujú detskú zvedavosť a fantáziu, podnecujú ich kreativitu a prinášajú im realistický zážitok pri hre na chovateľov koní. Nemecký dizajn a precízne vypracované diely potešia každého malého staviteľa. Špičková drevená stajňa vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa spoločne zabávajú pri hre na farmárov, približujú sa svetu dospelých, zlepšujú si jemnú motoriku a predstavivosť. So stajňou Eichhorn budú deti každý deň objavovať nové herné možnosti a vytvárať si blízky vzťah k prírode. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • veľká drevená stajňa s boxami pre kone
  • 30-dielna súprava
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery57*52*35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.