Drevená stavebnica hasičské auto Redmaster Bricolo Janod s náradím 27 dielov od 24 mes

Popis produktu

Janod drevená stavebnica požiarnické auto Redmaster Bricolo je pekná drevená hračka vhodná pre chlapcov od 2 do 4 rokov. Drevená hračka má realistické červené farebné prevedenie, tvorí ho 27 dielikov, medzi nimi sú aj traja požiarnici. Auto má v prednej časti praktickú šnúrku na ťahanie. Drevená skladačka je skvelá hračka pre malých majstrov a milovníkov skladacích hračiek. Chlapci si môžu poskladať vlastné hasičské auto a ponáhľať sa na miesto požiaru. Drevená hračka rozvíja nielen motoriku a zručnosť detí, ale aj fantáziu a predstavivosť. Detské drevené autíčko je nadčasová drevená hračka, je vyrobené z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jeho jedinečný dizajn, realistické prevedenie a pútavé farby zaručia, že sa s ním rád zahrá každý malý požiarnik. Tiež je to ideálny spoločník pre deti na prechádzky po čerstvom vzduchu.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevené skladačky naviac posilňujú svalstvo na rukách a deti získavajú istú mechanickú zručnosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Spoločnosť je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod sa zaoberá vývojom prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevené požiarnické autíčko s 27 dielikmi
 • so šnúrkou na ťahanie
 • v  červenom farebnom prevedení
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodné pre deti od 2 do 4 rokov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja jemnú a hrubú motoriku, hmatovú citlivosť, fantáziu, posilňuje svalstvo na rukách
 • deti sa učia ako fungujú a na čo slúžia pracovné nástroje
 • ideálne na prechádzky po čerstvom vzduchu
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery32*10*38 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné