Drevená stavebnica Eiffelova veža Constructor Eiffel Tower Eichhorn 3 modely (Eiffelova veža, veterný mlyn, Víťazný oblúk) 315 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Drevená stavebnica 3v1 Constructor Eiffel Tower od nemeckého výrobcu Eichhorn ponúkne deťom od 6 rokov kreatívnu zábavu pri skladaní populárnej Eiffelovej veže. K dispozícii budú mať bohatú 315-dielnu súpravu, ktorá im umožní poskladať 3 skvelé modely, medzi ktorými je aj veterný mlyn alebo slávny Víťazný oblúk. Hlavné dieliky stavebnice s precízne spracovanými detailmi sú vyrobené z bukového dreva, ktoré je príjemné na dotyk, deťom sa s nimi ľahko manipuluje. Malí stavební inžinieri si s touto stavebnicou preskúšajú svoje schopnosti a zručnosti, takisto si rozvíjajú aj logické myslenie a technickú predstavivosť. Pri skladaní objavujú stále nové herné možnosti, stavebnica so slávnymi budovami ich zabaví na dlhé roky.

Stavebnice majú významný vplyv na vývin dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, formujú jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Drevená stavebnica Eichhorn sa vyznačuje originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, zisťujú, ako realizovať nové nápady a riešiť problémy, učia sa pozerať na svet iným pohľadom. Po každej dokončenej stavebnici naberajú zdravé sebavedomie, spoliehajú sa na svoje vlastné sily a schopnosti. Veselé a sýte farby v kombinácii s prírodným vzhľadom ozdobia každú detskú izbičku a vytvoria útulnú a tvorivú atmosféru.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 315-dielna drevená stavebnica
  • 3 rôzne modely (Eiffelova veža, veterný mlyn, víťazný oblúk)
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 6 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia10*30*44 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,52 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.