Drevená stavebnica vesmír Rocket Constructor Tool Box Eichhorn raketa kozmická loď a raketoplán 250 dielov od 6 rokov

Popis produktu

Drevená stavebnica Vesmír 3v1 Rocket Constructor od nemeckého výrobcu Eichhorn predstavuje vynikajúci darček pre všetky kreatívne deti od 6 rokov. S bohatou 250-dielnou súpravou sa zabavia pri skladaní 3 originálnych vesmírnych modelov - rakety, kozmickej lodi alebo raketoplánu. Hlavné diely stavebnice s precízne spracovanými detailmi sú vyrobené z bukového dreva, ktoré je príjemné na dotyk, deťom sa s nimi ľahko manipuluje. Malí technici a konštruktéri si s touto stavebnicou vyskúšajú svoje schopnosti a zručnosti, zlepšujú si logické myslenie a priestorové videnie. Pri skladaní špičkových stavebníc objavujú stále nové herné možnosti, zabavia sa na dlhé roky. Všetky dieliky stavebnice sa nachádzajú v praktickom boxe so šnúrkou, takže sa ľahko prenáša.

Kvalitné drevené stavebnice významne vplývajú na správny vývoj dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, formujú jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Drevená stavebnica Eichhorn sa vyznačuje originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, zisťujú, ako realizovať nové nápady a riešiť problémy, zaujímajú sa o vesmír a svet okolo nich. Po každej dokončenej stavebnici naberajú zdravé sebavedomie, spoliehajú sa na svoje vlastné sily a schopnosti. Sýte farby v kombinácii s prírodným vzhľadom dreva ozdobia každú detskú izbičku a vytvoria útulnú a tvorivú atmosféru.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám prvotriedne drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 250-dielna drevená stavebnica
  • možnosť poskladať 3 rôzne modely (raketa, raketoplán, kozmická loď)
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 6 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 6 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia14*25*27 m
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,15 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.