Drevená stavebnica kombajn Constructor Mobile Harvester Eichhorn tri modely (kombajn, pracovný stroj, nákladné auto) 140 dielov od 5 rokov

Popis produktu

Drevená stavebnica 3v1 Constructor Mobile Harvester od nemeckého výrobcu Eichhorn prináša všetkým deťom od 5 rokov nadčasovú 140-dielnu súpravu, s ktorou si dokážu poskladať až 3 skvelé modely - kombajn, pracovný stroj a nákladné auto. Hlavné dieliky stavebnice s precízne spracovanými detailmi sú vyrobené z bukového dreva, ktoré je príjemné na dotyk, a umožňujú deťom jednoduchú manipuláciu. Chlapci aj dievčatá sa zahrajú na povolanie konštruktérov, pri skladaní si vyskúšajú svoje zručnosti, takisto si rozvíjajú aj logické myslenie a technickú predstavivosť. Zabavia sa s ňou na dlhé hodiny, pričom budú objavovať stále nové herné možnosti.

Stavebnice majú priaznivý vplyv na vývin dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, formujú jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Drevená stavebnica Eichhorn sa vyznačuje originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, zisťujú, ako realizovať nové nápady a myšlienky. Po každej dokončenej stavebnici získavajú zdravé sebavedomie, spoliehajú sa na svoje vlastné sily a schopnosti. Veselé farby v kombinácii s prírodným vzhľadom ozdobia každú detskú izbičku a vytvoria útulnú a tvorivú atmosféru.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 140-dielna drevená stavebnica
  • 3 rôzne modely (kombajn, pracovný stroj, nákladné auto)
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 5 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia8*32*25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,74 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.