Drevená stavebnica štvorkolka Constructor Quad Eichhorn štyri modely (štvorkolka, bicykel, minibuggy, motorka) 110 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Drevená stavebnica 4v1 Constructor Quad od nemeckého výrobcu Eichhorn je fantastická hračka pre všetky kreatívne deti už od 4 rokov. Nadčasová 110-dielna súprava umožní deťom výstavbu až 4 rôznych modelov - štvorkolka, bicykel, minibuggy a motorka. Hlavné dieliky stavebnice s precízne spracovanými detailmi sú vyrobené z kvalitného bukového dreva a umožňujú deťom jednoduchú manipuláciu. Chlapci aj dievčatá sa zahrajú na konštruktérov, pri skladaní si vyskúšajú svoje zručnosti, takisto si rozvíjajú aj logické myslenie a technickú predstavivosť. Stavebnica sa stane obľúbenou zábavou pre každé zručné dieťa, ktoré s ňou strávi dlhé hodiny.

Stavebnice priaznivo vplývajú na vývin dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, formujú jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Drevená stavebnica Eichhorn sa vyznačuje originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, prichádzajú na nové nápady, učia sa, ako realizovať svoje predstavy. Po každej dokončenej stavebnici naberajú zdravé sebavedomie, dokážu sa spoľahnúť na svoje vlastné schopnosti. Veselé farby v kombinácii s prírodným vzhľadom ozdobia každú detskú izbičku a vytvoria útulnú a tvorivú atmosféru.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 110-dielna drevená stavebnica
  • 4 rôzne modely (štvorkolka, bicykel, minibuggy a motorka)
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 4 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia8*28*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,55 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.