Drevená stavebnica žeriav Constructor Mobile Crane Eichhorn štyri modely (žeriav, lietadlo, helikoptéra, bicykel) 70 dielov

Popis produktu

Drevená stavebnica Constructor Mobile Crane od nemeckého výrobcu Eichhorn je nadčasová stavebnica, ktorá je ako stvorená pre všetkých malých konštruktérov už od 3 rokov. Moderná 70-dielna súprava ponúkne deťom možnosť poskladať až 4 modely - žeriav, lietadlo, helikoptéra a bicykel. Hlavné dieliky s precíznymi detailmi sú vyrobené z prvotriedneho bukového dreva, sú prispôsobené pre malé detské rúčky. Chlapci aj dievčatá sa zahrajú na konštruktérov a technikov, pri skladaní si vyskúšajú svoje zručnosti, takisto si rozvíjajú aj logické myslenie a technickú predstavivosť. Multifunkčná stavebnica so 4 variantmi modelov je tou najlepšou zábavou pre deti, ktoré rady objavujú nové herné kombinácie.

Stavebnicové hračky majú veľký vplyv na vývin dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, formujú jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Drevená stavebnica Eichhorn sa vyznačuje originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, prichádzajú na nové nápady, učia sa, ako realizovať svoje predstavy. Po každej dokončenej stavebnici naberajú zdravé sebavedomie, dokážu sa spoľahnúť na svoje vlastné schopnosti. Veselé farby v kombinácii s prírodným vzhľadom ozdobia každú detskú izbičku a vytvoria útulnú atmosféru.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • 70-dielna drevená stavebnica
  • 4 rôzne modely (lietadlo, helikoptéra, žeriav a bicykel)
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia6*25*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,45 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.