Drevená stavebnica labyrint Large Marble Run Construction Set Eichhorn s guličkami 35 dielov

Popis produktu

Drevená stavebnica labyrint Large Marble Run od nemeckej značky Eichhorn je skvelý darček pre všetky deti už od 3 rokov. Pestrofarebná dráha je vyrobená z prvotriedneho brezového dreva, rozjasní každú detskú izbičku. Chlapci aj dievčatá sa perfektne zabavia pri stavbe 35-dielnej stavebnice, pričom budú mať k dispozícii aj guličky, ktoré budú spúšťať vo svojom vlastnoručne postavanom labyrinte. Nadčasová stavebnica pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie a učia sa logicky premýšľať pri skladaní rôznych dielikov, pričom si vymýšľajú vlastné konštrukčné riešenia.

Nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Originálny labyrint vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zabávajú pri spúšťaní guličiek a sledujú, ako dlho potrvá, kým prídu do cieľa. Nádherné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú zdravé sebavedomie a realizujú svoje sny. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Rozmery produktu sú 5*35*39 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • stavebnica labyrint s guličkami
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nemecký dizajn Eichhorn
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery4.5*34.5*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia36.2*30.2*42.3 cm
ZvukovéÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.