Drevená stajňa s koňmi The Stables Tender Leaf Toys s dekou a doplnkami

Popis produktu

Nádherná drevená stajňa s koníkmi od popredných dizajnérov značky Tender Leaf Toys bola navrhnutá vo Veľkej Británii a je skvelým darčekom pre všetky deti od 3 rokov. Tradičná drevená stajňa v britskom štýle si získa pozornosť chlapcov a dievčat, ktoré sa potešia bohatej sade doplnkov, v ktorej sa nachádzajú okrem klasickej stajne aj koníky s uzdami, sedlom a doplnky a nástroje pri práci so zvieratkami - kefy na udržiavanie zdravej srsti, prikrývka pre udržanie telesnej teploty, balík sena a vrecko na kŕmenie. S vedierkom, metlou a lopatou sa postarajú o čistotu v stajni, naučia sa poriadkumilovnosti a zvykajú si na každodennú prácu farmárov a chovateľov koní. Na vnútornej stene stajne sú háčiky, na ktoré si šikovné deti môžu odložiť pracovné náradie.

Pri výrobe bolo použité výhradne starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Originálny dizajn stajne, realistické vyhotovenie a sýte farby v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Chovná stanica pre deti v sebe nesie posolstvo originálneho britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj zruční remeselníci. Deti sa zahrajú na chovateľov koní, objavujú množstvo herných kombinácií, vymýšľajú si svoje vlastné príbehy a rozvíjajú svoj vzťah k prírode a zvieratkám. Budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Rozmery produktu sú 19*15*18 cm.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery19*15*18 cm
Celková výška18 cm
Rozmery balenia19*16*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,85 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.