Spoločenská hra Pexeso Coccimemo Janod od 24 mes

Popis produktu

Detská hra Coccimemo je pekná a náučná hračka vhodná pre deti od 2 do 6 rokov. Je to tradičné, ale zároveň netradičné pexeso pre deti v podobe lienky, na ktorej sa odkrývajú obrázky rôznej obtiažnosti. Obsahuje 5 kusov laminátových podkladov – kariet s rôzne náročnými obrázkami, ktoré sa vložia do lienky a hra môže začať. Hráči postupne odkrývajú čierne bodky a hľadajú dva zhodné symboly. Ten hráč, ktorý nazbiera viac čiernych bodiek vyhráva. Prostredníctvom tejto detskej spoločenskej hry sa rozvíja jemná motorika, analytické schopnosti, deti si posilňujú pamäť. Pexeso s lienkami je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s hračkami Janod sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním povrchov sa posilňuje hmatová citlivosť. Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Detská hračka Janod sa vďaka svojmu jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a farebnému prevedeniu stane obľúbeným spoločníkom detí počas dlhých letných alebo zimných večerov a zaručí, že sa nikdy nebudú nudiť a len tak strácať čas.

Spoločnosť Janod sa zaoberá produkciou prvotriednych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra na pamäť v podobe lienky
  • 5 laminátových podkladov s rôznym stupňom obtiažnosti
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodné pre deti od 2 do 6 rokov
  • ideálne na rozvoj jemnej detskej motoriky, analytických schopností, pamäte
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné