Drevená skrinka so zajačikom Bunny Storage Unit Tender Leaf Toys so 4 odkladacími košmi z úpletu

Popis produktu

Drevená skrinka so zajačikom Bunny Storage Unit predstavuje nádherný doplnok do každej detskej izbičky a obľúbia si ju chlapci aj dievčatká už od 3 rokov. Originálnu drevenú skrinku navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf priamo vo Veľkej Británii. Skrinka je vyhotovená v jemných prírodných farbách a jej konštrukcia pozostáva z odolného a pevného dreva najvyššej kvality. Jej vnútro je rozdelené na 4 priehradky, v ktorých sú vyberateľné ručne vyrábané koše z prútia, do ktorých sa dajú uložiť obľúbené hračky. Na lavici sa dá sedieť, poskytne miesto dvom deťom a zadná časť v tvare obláčika je ozdobená obrázkom bežiaceho bieleho zajačika.

Nadčasová skrinka z dreva ozdobí každú detskú izbičku, ktorá bude vďaka nej pôsobiť ešte útulnejšie. Je to nadčasový nábytok, ktorý poteší aj ďalšie generácie detí, prírodný materiál vytvára originálne spojenie s prírodou, pocit bezpečia. Skrinka sa dá kombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami od Tender Leaf. Pýši sa pravým britským dizajnom, má jemné línie a hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva, bezpečného pre každé dieťa. Na jej výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Rozmery produktu sú 70*35*51 cm, stojí na 4 pevných nožičkách.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená skrinka s prútenými košmi
  • miesto na sedenie
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery70*35*51 cm
Rozmery balenia75*38*24 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť21,46 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.