Drevená skrinka pre bábiku Babycat Janod dvojkrídlová s vešiakmi

Popis produktu

Janod drevená skrinka Babycat je krásna drevená hračka vhodná pre dievčatká od 3 do 6 rokov. Drevená skrinka je ideálna hračka pre dievčatá, ktoré sa rady hrajú s bábikami a potrebujú si niekde odložiť ich oblečenie alebo iné doplnky. Detská skriňa na hranie je dvojkrídlová, má pekné ružové farebné prevedenie a prichádza s 3 praktickými vešiakmi. Rozmery skrinky pre bábiky sú 32*22*46 cm. Skrinka pre bábiky je nadčasová drevená hračka, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jej jedinečný dizajn, prevedenie a pútavé farby zaručia, že sa s ňou rado zahrá každé dievčatko. Je to tiež skvelý doplnok do dievčenskej izby.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Používaním mini dreveného nábytku a starostlivosťou o svoje bábiky sa naviac dievčatá približujú svetu dospelých. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Spoločnosť Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska firma Janod sa už od roku 1970 venuje vývoju prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky tejto francúzskej značky charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu výrobkov Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevená skrinka s 3 vešiakmi
  • v dievčenskej ružovej farbe
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 3 do 6 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú motoriku, hmatovú citlivosť
  • deti sa približujú svetu dospelých
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • úžasný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery32*22*46 cm
Celková výška46 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.