Drevená školská lavica Modulo Space Smoby obojstranná skladacia s 80 doplnkami

Popis produktu

Smoby detská drevená lavica s lavičkou Modulo Space Activity je vyrobená z masívneho dreva. Detská lavica sa ľahko zloží, a po zložení nezaberá veľa miesta. Školská lavica pre deti má pod písacou doskou veľký úložný priestor, ktorý sa dá naplniť množstvom kried, fixiek a magnetiek. Písacia doska sa dá nadvihnúť kolmo a tak na ňu môžu kresliť naraz dve deti z dvoch strán. Z jednej strany kriedou a z druhej strany fixkou. Plocha na písanie je obojstranná a preto sa dá meniť. Z jednej strany dieťa kreslí alebo píše kriedou a z druhej strany fixkami. Na detskú lavicu sa zmestia vedľa seba aj dve deti. Je to priestranná lavica veľkou tabuľou, s ktorou vaše ratolesti zažijú kopec zábav. Kreslenie a písanie rozvíja detskú fantáziu a výtvarné vlohy dieťaťa, chuť učiť sa a tvoriť.

Je v krásnej svetlej farbe prírodného dreva v kombinácií s lesklou červenou farbou a zelenou farbou a malej červenej nádobky z jednej strany, kam sa dajú tiež uložiť perá a písacie potreby. Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery detskej lavice sú 64*60*58 cm. Detská školská lavica je skvelou pomôckou pre deti v predškolskom a mladšom školskom veku kde si môžu precvičovať učivo alebo kresliť. Lavica obsahuje spolu až 60 doplnkov, ku ktorým patria vypuklé klasické magnetické písmená abecedy, čísla od 0 po 9, rôzne znaky + - = / x, lomítka, fixka a farebné kriedy s utierkou zo špongie. Poskladať sa dá za 5 sekúnd bez použitia pracovných nástrojov. Krásne sa hodí do detskej izby.

Smoby je francúzsky výrobca detských hračiek a pomôcok pre deti s dlhoročnou skúsenosťou a preto je zárukou európskej kvality za skvelú cenu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overenou počas dlhých rokov svojej existencie. Hlavnou myšlienkou je, aby hračka rozvíjala motorické zručnosti dieťaťa, sociálnu inteligenciu a fyzickú zdatnosť. Produkty Smoby sú kvalitné európske výrobky, spĺňajúce prísne európske kritéria kvality. Detská drevená lavica urobí radosť všetkým deťom.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*60*58 cm
Výška pracovnej plochy58 cm
Rozmery balenia67*12*58 cm
Výška sedacej plochy27 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,43 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.