Drevená skladačka záhrada My Little Garden Designer Tender Leaf Toys 67-dielna súprava v boxe

Popis produktu

Drevená skladačka My LIttle Garden Designer je nadčasová hračka pre všetky deti už od 3 rokov a na jej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Štýlová 67-dielna drevená skladačka obsahuje drevenú základňu, na ktorej si deti vytvoria svoju vlastnú záhradu pomocou bohatej sady farebných kociek s prírodným motívom. Potešia ich aj drevené dieliky v tvare zajačikov, stromčekov, domčeka či vtáčika a zahrajú sa na záhradných architektov, skúšajú rôzne kombinácie pri navrhovaní záhrady. Pri vytváraní záhrady sa spoľahnú na svoju fantáziu a predstavivosť. Týmto spôsobom si vyskúšajú svoju zručnosť, šikovnosť a rozvíjajú si jemnú motoriku a priestorové videnie.

3D skladačka záhrady je vyrobená zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Stavebnica záhrady očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj skúsení remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby na dielikoch pôsobia nadčasovo, v deťoch prebúdzajú estetické cítenie a vytvárajú pri hre útulnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciám detí. Vďaka uzatvárateľnému boxu sa dá skladačka ľahko prenášať.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená 3D skladačka s motívom záhrady
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.