Drevená skladačka mozaika Mosaic Game Eichhorn 200 farebných kociek rôzne tvary

Popis produktu

Drevená skladačka Mosaic Game od nemeckého výrobcu Eichhorn je výborná didaktická hračka pre všetky deti od 3 rokov. Nádherná farebná skladačka je vyrobená z prvotriedneho dreva, vytvorí v detskej izbičke útulnú a kreatívnu atmosféru. Chlapci aj dievčatá si vyskúšajú svoju šikovnosť pri vytváraní rôznych tvarov a skladaní mozaiky z 200 farebných kociek. Nadčasová hra pomôže deťom rozvíjať jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie.

Skladacie hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Skladacia mozaika je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pomáhajú im s rozlíšením farieb. Pri ukladaní jednotlivých kociek môžu naplno realizovať a vytvárať obrazce podľa svojich vlastných predstáv. Vďaka tomu naberajú zdravé sebavedomie, učia sa rozoznávať jednotlivé farby a získavajú estetické cítenie. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.