Drevená súprava rytierov a vojakov Wooden Worlds Janod 19 dielov od 4 rokov

Popis produktu

Drevené postavičky v súprave rytieri a vojaci od Janod je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Súprava celkovom až 19 doplnkov, medzi nimi deti nájdu rytierov, vojakov, koníky, katapult s niekoľkými guľami a draka. Súprava obsahuje postavičky z kvalitného dreva, takže dieťa sa s nimi môže hrať celé roky. Súprava rytieri je kompatibilná so stavebnicou rytierihrad čierneho rytiera. Hračky z dreva poskytnú vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíjajú fantáziu a manuálne zručnosti detí. Súprava rytieri a vojaci je vhodná pre detičky od 4 - 8 rokov. Povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká.

Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Drevená hračka je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Víziou spoločnosti Janod je používanie materiálov s certifikátom FSC. Certifikát FSC označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, pričom je zachovaná biodiverzita, ekológia a obnoviteľnosť zdrojov. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Francúzska firma Janod píše svoju históriu už od roku 1970 a ponúka širokú paletu prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou s budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky tejto francúzskej značky neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Za kvalitou Janod stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

  • kvalitne opracovaný drevený materiál a puzzle kartón
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • rozmery hradu: 28 x 8 x 20 cm
  • v súprave: 19 dielov
  • vhodná pre deti od 4 rokov
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie vlhkou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 4 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery28*8*20 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.