Drevená sada na výlet Safari Adventure Tender Leaf Toys s fotoaparátom kompasom a doplnkami v taške

Popis produktu

Drevená sada na výlet Safari Adventure je originálna súprava, ktorá je ako stvorená pre všetkých malých cestovateľov od 3 rokov. Chlapci aj dievčatá sa môžu tešiť na krásnu skautskú sadu doplnkov, ktorú si odnesú v praktickej plátenej taške so šnúrkami a obrázkom veselého medvedíka. V drevenej súprave sa nachádza fotoaparát, sprej proti komárom, fľaška na pitie, multifunkčný nožík, funkčný kompas v tvare sovičky, a fotografie exotických zvieratiek. Na vývoji safari sady sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Deti sa s ňou zahrajú na cestovateľov, dobrodruhov alebo sprievodcov v safari parku.

Šikovné deti sa tak zabavia originálnymi a kvalitnými hračkami, ktoré si budú môcť vziať kamkoľvek so sebou - na výlety, dovolenky, prechádzky v parku. So svojimi kamarátmi a súrodencami sa môžu zahrať na smelých prieskumníkov a rozprávať si cestovateľské zážitky a príbehy z ríše zvierat. Jednotlivé doplnky sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť.

Detská sada na výlet očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre realistickú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí. Rozmery sady sú 48*33*13 cm.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená sada na výlet Safari Adventure
  • súčasťou aj plátená taška so šnúrkami
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery48*33*13 cm
Rozmery balenia27*10*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.