Drevená sada na výlet Little Bear's Picnic Tender Leaf Toys s taškou a potravinami

Popis produktu

Drevená sada na výlet Little Bear´s Picnic je vynikajúci darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady pikniky v prírode. Bohatá 12-dielna sada obsahuje kvalitnú textilnú tašku s umeleckým motívom medvedíka, tanierik, krásny obrus, kde si deti rozložia drevené potraviny, fľašku čokoládového mlieka, jabĺčko, jahôdku, dvojdielne vajíčko a tešiť sa môžu aj na chutný sendvič, do ktorého si dajú chutné prísady. Pikniková sada z dreva je vynikajúcou hračkou do interiéru aj exteriéru. Sadu na výlety navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na doplnkoch podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Pikniková sada z dreva vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú hry na výletníkov, vezmú si všetky doplnky do tašky a budú sa tešiť na chutný olovrant. Súprava s potravinami je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Táto sada očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • pikniková sada z dreva
  • 12-dielna súprava 
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery19*9*16 cm
Rozmery balenia27*10*22 cm
Dieliky puzzle12
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...